• Rodzaj

Nowe biuro sprzedaży

Zapraszamy do nowego biura sprzedaży: ul. Grabiszyńska 85 we Wrocławiu

ul. Grabiszyńska 85 Sprawdź na mapie
Aktualności

Aktualności

04.06.2020

Nowe mieszkania i nowe biuro sprzedaży

Szanowni Państwo,

połączyliśmy nasz standard i doświadczenie z tradycjami Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego, które na lokalnym rynku jest obecne od 60 lat. To ważny krok na drodze rozwoju naszej działalności we Wrocławiu, w którego wielki potencjał chcemy inwestować. Teraz otwierają się przed nami jeszcze większe możliwości. ROBYG WPB to wiele korzyści dla mieszkańców.

Po pierwsze – kilkaset dodatkowych mieszkań w inwestycjach: Leśna Przystań, Uroczysko, Uroczysko II, Willa nad Potokiem oraz Wojszyckie Alejki. Teraz najwyższy standard ROBYG jest dostępny nie tylko na Jagodnie, ale także na Wojszycach, Sołtysowicach, Muchoborze Wielkim i Osobowicach.

Po drugie – nowe biuro sprzedaży przy ul. Grabiszyńskiej. Dowiecie się w nim wszystkiego o naszych inwestycjach i z pomocą doradców wybierzecie wymarzony dom lub mieszkanie.

Nowe biuro sprzedaży mieszkań ROBYG we Wrocławiu:

ul. Grabiszyńska 85,

czynne od poniedziałku do piątku od 9:00 do 18:00, w soboty od 10:00 – 15.00,

tel. 71 342 88 80 lub 71 70 71 700

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą. Niezmiennie pozostajemy do Państwa dyspozycji także w biurze sprzedaży przy ul. Powstańców Śląskich oraz zdalnie: za pośrednictwem LiveChat, maila i w formie spotkania video.

Zapraszamy!

Czytaj

Ogólnopolskie doświadczenie
i lokalna tradycja

Połączyliśmy siły, dzięki czemu dodajemy do inwestycji WPB najwyższy standard ROBYG. Teraz masz jeszcze większe możliwości. Jagodno, Wojszyce, Osobowice, Sołtysowice, czy Muchobór Wielki? Wybór należy do Ciebie. Postaw na niezawodną jakość i dołącz do ponad 70 000 zadowolonych klientów.

Możesz teraz wybierać spośród 4 dodatkowych lokalizacji:

Wszystko
w jednym
miejscu

ROBYG Jagodno – tu chce się wracać. Na multifunkcyjnym osiedlu powstają domy i mieszkania, nowe przedszkole, klub fitness i park. Wszystko w jednym miejscu. Zróżnicowaną zabudowę podkreśla nowoczesna architektura. Poznaj nasz standard. Dajemy więcej.

budynki
wielorodzinne

15 budynków wielorodzinnych.
Łącznie 618 mieszkań

DOMY
SZEREGOWE

11 budynków w zabudowie
szeregowej

DOMY
Z ATRIUM

93 budynki atrialne jedno i
dwupoziomowe

NOWY PARK
I ZIELEŃ

Dziedzińce, patia, ogródki,
park i tereny rekreacyjne

Zieleń i spokój na nowoczesnym, cichym
i bezpiecznym osiedlu.
Mieszkaj tu i odpoczywaj. Bądź blisko serca miasta dzięki doskonałej komunikacji miejskiej.
Korzystaj z oferty dynamicznie rozwijającej się dzielnicy, w której jest wszystko, czego potrzebujesz.
Ciesz się nowoczesną technologią mieszkania.

Sklepy, restauracje
i przychodnia blisko Ciebie

Tworzymy nowy,
piękny park

Spokojna okolica
blisko centrum

Budujemy nowe
przedszkole

 • Rodzaj

Znaleziono: 279 Wyniki: 1 z 47

 • Mieszkanie  RJ2/B/3/10

  Metraż: 45.62 m2

  Pokoje: 2

  Piętro: 3

  Status: Dostępny

  Porównaj Zobacz
 • Mieszkanie  RJ2/B/3/9

  Metraż: 68.23 m2

  Pokoje: 3

  Piętro: 3

  Status: Dostępny

  Porównaj Zobacz
 • Mieszkanie  RJ2/B/3/8

  Metraż: 50.47 m2

  Pokoje: 2

  Piętro: 3

  Status: Dostępny

  Porównaj Zobacz
 • Mieszkanie  RJ2/B/3/7

  Metraż: 38.14 m2

  Pokoje: 2

  Piętro: 3

  Status: Sprzedany

  Porównaj Zobacz
 • Mieszkanie  RJ2/B/3/6

  Metraż: 43.32 m2

  Pokoje: 2

  Piętro: 3

  Status: Dostępny

  Porównaj Zobacz
 • Mieszkanie  RJ2/B/3/5

  Metraż: 40.12 m2

  Pokoje: 2

  Piętro: 3

  Status: Dostępny

  Porównaj Zobacz

Czołowy polski deweloper

Dajemy więcej

Od lat kształtujemy trendy na polskim rynku mieszkaniowym. Wierzymy, że zadowoleni mieszkańcy tworzą lepsze społeczności. Dlatego dbamy o komfort, bezpieczeństwo i to, by nasze osiedla były przestrzenią do szczęśliwego życia. Jesteśmy deweloperem, który oferuje więcej – nowoczesne rozwiązania architektoniczne, wysokiej jakości materiały i nowe technologie w standardzie mieszkań.

Oszczędność Energii
50 %

Rachunki za światło
30 %

Kontrola bezpieczeństwa
100 %

Sieci
światłowodowe

18 lat

na rynku

22 tys.

sprzedanych mieszkań

70 tys.

zadowolonych klientów

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim.

Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim.

ROBYG Club

Dołącz do programu ROBYG Club i ciesz się atrakcyjnymi zniżkami w naszych sklepach partnerskich. Dzięki karcie rabatowej urządzisz mieszkanie wygodniej i taniej. Podpisaliśmy umowę z ok. 50 punktami partnerskimi.

Karta Rabatowa

Kupuj artykuły wyposażenia domu nawet o połowę taniej dzięki Karcie Rabatowej ROBYG.

Sklepy

Atrakcyjne rabaty czekają na Ciebie u naszych partnerów, m.in.: Leroy Merlin, Home&You, VOX, Komfort, Komandor, Eurofirany, Praktiker.

Nie tylko sklepy

Partnerami programu ROBYG Club są także restauracje i kluby sportowe.

Poleć nas!

Na osoby, które polecą nasze mieszkania znajomym, czekają atrakcyjne nagrody: rowery miejskie, iPady mini, vouchery na wykończenie wnętrz.

Więcej na robygclub.pl

FAQ

Odbiory

Odbiór techniczny lokalu odbywa się po spełnieniu warunków:

 • otrzymaniu zawiadomienia o możliwości odbioru ,
 • dokonaniu 100% wpłaty ceny określonej w umowie oraz zaksięgowaniu jej na rachunku Sprzedającego,
 • dokonaniu wpłaty za zmiany lokatorskie,
 • dokonaniu wpłaty za odsetki.

Zawiadomienia o możliwości odbioru wysyłane są przez BOK zgodnie z terminami zawartymi w umowach przedwstępnych/deweloperskich.

Akty notarialne

Aby przystąpić do Aktu Notarialnego należy dopełnić:

 • płatności do 100% wartości umowy, zgodnie z harmonogramem wpłat do umowy przedwstępnej sprzedaży,
 • płatności związanych z ewentualnymi zmianami lokatorskimi,
 • płatności wszelkich zobowiązań finansowych w tym opłat eksploatacyjnych oraz ewentualnych odsetek,
 • opłat z tytułu użytkowania wieczystego gruntu za okres od dnia podpisania aktu notarialnego do końca roku kalendarzowego (w przypadku gdy zakupiony lokal budowany jest na gruncie oddanym w użytkowanie wieczyste).

O terminie gotowości do podpisania aktu zostają Państwo powiadomieni listem poleconym oraz drogą mailową, natomiast o wysokości ww. opłat zostaną Państwo poinformowani w terminie 7 dni od kontaktu w sprawie ustalenia terminu. Dokładny termin aktu zostanie ustalony po uiszczeniu wszystkich należności. Projekt aktu notarialnego wraz z wysokością opłat związanych z podpisaniem aktu zostanie Państwu wysłany przez kancelarię notarialną na adres mailowy podany w umowie w terminie 3 dni przed ustalonym terminem podpisania umowy ustanowienia odrębnej własności lokalu.

Opłaty za lokal po odbiorze

Zgodnie z podpisaną umową przedwstępną/deweloperską oraz protokołem odbioru lokalu od dnia wydania przedmiotu umowy przejmujecie Państwo na siebie wszelkie obciążenia związane z utrzymaniem lokalu, komórki lokatorskiej oraz miejsca garażowego.

Opłaty wnoszone są w formie ryczałtu więc zgodnie z zasadą ryczałtu, jest to zobowiązanie pieniężne w wysokości ustalonej z góry kwoty bez rozliczenia kosztów. Po wybudowaniu budynku przeprowadzany jest pomiar geodezyjny i przekazywany do urzędu aby mogła być wykonana kartoteka lokalu do umowy ostatecznej przenoszącej własność. W związku z tym opłata ryczałtowa liczona jest od powierzchni po pomiarze, która może nieznacznie różnić się od tej z umowy.

Opłata liczona jest za:

 • m2 lokalu mieszkalnego
 • miejsce garażowe (opłata naliczana jest za każde miejsce postojowe, co oznacza, że w przypadku miejsca rodzinnego opłata naliczana jest za 2 miejsca)
 • m2 komórki lokatorskiej (w przypadku jej posiadania), gdyż jest ona częścią składową lokalu mieszkalnego. Zgodnie z ustawą o własności lokali z dnia 24 czerwca 1994 roku, art. 2 ust. 4 stanowi, że: „do lokalu mogą przynależeć, jako jego części składowe, pomieszczenia, choćby nawet do niego bezpośrednio nie przylegały lub były położone w granicach nieruchomości gruntowej poza budynkiem, w którym wyodrębniono dany lokal, a w szczególności: piwnica, strych, komórka, garaż, zwane dalej „pomieszczeniami przynależnymi”.

Umowę na dostawę energii do lokalu podpisujecie Państwo po odbiorze lokalu w punkcie RWE lub innego dostawcy energii elektrycznej na podstawie umowy przedwstępnej/deweloperskiej i protokołu odbioru.

Usterki

Aby zgłosić usterkę należy wysłać maila na adres:

usterki.warszawa@robyg.com.pl
usterki.gdansk@robyg.com.pl

Użytkowanie wieczyste

Zgodnie z zapisem w umowie przedwstępnej/deweloperskiej zobowiązaliście się Państwo do zwrotu opłaty za użytkowanie wieczyste od momentu podpisania aktu notarialnego do końca roku kalendarzowego, w którym podpisywany jest akt notarialny.

Kwota wyliczana jest na podstawie następującego równania:
całkowita opłata zapłacona przez Sprzedającego za użytkowanie wieczyste dotycząca działki, na której powstała inwestycja x udział zakupionego przez Państwa lokalu w nieruchomości wspólnej (pow. lokalu wraz z komórką lokatorską do całkowitej pow. nieruchomości wspólnej) x ilość dni od podpisania aktu pozostała do końca roku.

Procedura dotycząca zmiany terminu płatności

W przypadku konieczności zmiany terminu płatności określonej raty należy wysłać maila na adres mailowy bok@robyg.com.pl z podaną przyczyną zmiany oraz terminem do kiedy rata powinna być przesunięta.

Procedura dotycząca zmiany adresu do korespondencji

W przypadku zmiany adresu do korespondencji należy wysłać maila z podaniem nowego adresu do korespondencji na adres mailowy bok@robyg.com.pl lub dostarczyć pisemnie do siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na używanie przez ROBYG Marketing i Sprzedaż Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących ofert Spółek z Grupy ROBYG.Wyrażam zgodę na używanie przez ROBYG Marketing i Sprzedaż Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego, tj. aby przedstawić oferty Spółek z Grupy ROBYG telefonicznie.


Aby wysłać zgłoszenie należy zaznaczyć powyższe zgody.

Administratorem Danych Osobowych jest ROBYG Marketing i Sprzedaż Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Rzeczypospolitej 1, 02-972 Warszawa (dalej jako „Spółka”). Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy poprzez e-mail: iod@robyg.com.pl lub pod wskazanym adresem siedziby administratora z dopiskiem "Inspektor Ochrony Danych". WIĘCEJ Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących ofert Spółek z Grupy ROBYG w formie telefonicznej, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel przetwarzania.

Biuro Sprzedaży
Grabiszyńska 85, 53-503 Wrocław
jagodno@robyg.com.pl
71 70 71 610
Pon. - pt. : 9.00 - 18.00, sob. : 10.00 - 15.00

Infolinia sprzedażowa
71 70 71 700

Siedziba Robyg S.A.
Aleja Rzeczypospolitej 1, 02-972 Warszawa
22 419 11 00
sekretariat@robyg.com.pl

Dział relacji z klientem
22 419 11 40
klient@robyg.com.pl

Dokumenty do kredytu
kredyty@robyg.com.pl

Obsługa posprzedażowa
bok@robyg.com.pl

Dział serwisu
usterki.warszawa@robyg.com.pl

Inspektor Ochrony Danych w Grupie ROBYG
uiod@robyg.com.pl

Porównaj
Usuń wszystkie
Porównaj
0